Książki i e-booki
"Ciało i krew" 

Miłość, śmierć i Podlasie! Sokółka to mała miejscowość pod Białystokiem. Wydaje się taka cicha i urocza. A jednak to właśnie tu spokojne życie mieszkańców przerywa zagadkowe zaginięcie proboszcza. Strach potęguje wiadomość, że w okolicy doszło do brutalnej zbrodni. Gdy nagle zjawia się obcy dziennikarz, od razu wydaje się podejrzany nadkomisarzowi policji i pięknej pani aspirant. Co gorsza, ksiądz wikary też coś ukrywa...

Kryminał z obyczajowym tłem, w którym zło nie ma ostatniego słowa, a prawda musi ujrzeć światło dzienne.

Kraków 2022, Wydawnictwo WAM

PRZECZYTAJ PROLOG | KUP ZE ZNIŻKĄ


"#Virus daily. Osobisty dziennik między raportem 
z oblężonego miasta a samotnością w czasach zarazy" 

czyli e-book przygotowany na podstawie cyklu blogowych wpisów. 

Pandemia sprawia, że wszyscy potrzebujemy trochę radości i pocieszenia - i sprawdzenia, jak sobie w tym czasie radzą inni. To porównanie doświadczeń sprawia, że przestajemy czuć się samotni, a do serca wraca nadzieja, że wcale nie musi być źle.

Kraków 2020

POBIERZ BEZPŁATNIE
"Na uwięzi"

Mimo wszystko zabawna powieść political fiction, w której główny bohater, wyjątkowo uczciwy poseł na sejm, jest rozgrywany i przez swoich, i przez tych drugich, bo tak im dyktują interesy. A gdy do tego zakocha się w pewnej posłance, żonie wysoko postawionego biznesmena, podsuniętej mu po cichu, by go skompromitować, zacznie się dziać. Czytelnicy regularnie zgłaszają do autorki pretensje, że zarwali przez nią noc. 

Poznań 2014, Wydawnictwo Zysk

POBIERZ FRAGMENT

"Listy od M. Dziewięć krótkich listów szczególnie dla tych, którzy tęsknią za pisaniem" 


Piszesz? Jeszcze nie piszesz, ale bardzo chcesz zacząć? Chcesz wrócić do pisania, ale ciągle nie wychodzi? Ten e-book jest dla Ciebie.

To nie poradnik, nie zestaw ćwiczeń, nie instrukcja, jak pisać - to myśli, inspiracje, to dialog z Tobą albo raczej z tym kawałkiem Ciebie, który jest od układania słów. I od radości z tego, że naprawdę to potrafisz. 

Kraków 2020

ZAMÓW BEZPŁATNIE NA MAILA 
"Notes duchowy do spotkań ze Słowem. Ewangelia wg Jana"

Jeden z czterech Notesów, przygotowanych przeze mnie wraz z ekipą bloga Maluczko

Proste narzędzie, które pomoże Ci przeczytać i rozważyć Ewangelię według św. Jana. Notes został tak zaprojektowany, by można było w ciągu dnia sięgnąć po jeden, nieduży fragment Ewangelii, zainspirować się krótkim komentarzem i zapisać obok swoje myśli, pytania, emocje, wątpliwości.

Poznań 2020